Мікро-харчування та натуральні продукти для здоров'я
KYIV, UKRAINE

KYIV, UKRAINE

  ІСТОРІЯ БРЕНДА

Інфекційні захворювання, що є серйозною проблемою охорони здоров'я 20 століття, сьогодні менш небезпечні, і лікувальна медицина в значній мірі досягла успіху в їх блокуванні.

Настав час по-новому поглянути на здоров'я. Виходячи з глобальної лікувальної логіки, вона прагне до персоналізованої превентивної логіці.

Пацієнт усвідомив, що його здоров'я - це капітал, який зберігається протягом усього життя, і що для цього необхідно не тільки вести здоровий спосіб життя, а й прислухатися до конкретних потреб свого тіла.

Актори свого здоров'я, пацієнти стають все більш обізнаними і уважними. Він передбачає і шукає рішення, щоб залишатися здоровим, покращувати своє самопочуття і жити якомога довше.

Грунтуючись на дослідженнях доведеного зв'язку між дієтою, здоров'ям і профілактикою, мікропітаніе стало невід'ємною частиною цієї нової ери.

Спираючись на визнаний технічний і науковий досвід у формулюванні, розробці та маркетингу особливо інноваційних натуральних продуктів для здоров'я, лабораторії INELDEA створили INELDEA Natural Health, повний спектр мікронутрієнтів для задоволення всіх потреб населення.

  ДЕЯКІ ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ МІКРО-ХАРЧУВАННЯ

  Мікроелементи - це вкрай необхідні поживні речовини для задоволення потреб людини і нормального функціонування всіх систем організму. Звичний раціон харчування може бути недостатнім для задоволення цих потреб, іноді необхідно індивідуальне доповнення.
  Мікроелементи відіграють важливу роль в правильному обміні речовин і стані клітин нашого організму. Повний спектр необхідних нам речовин - це мінерали, вітаміни, мікроелементи, ненасичені жирні кислоти (наприклад, омега-3), пробіотики ... то, що наш організм не може виробляти самостійно, але без яких він не може обійтися.
  Часто, незважаючи на високу калорійність, наша дієта не має достатньої мікроелементної насиченості. Наші тарілки повні «порожніх» калорій.
  Методи виробництва продуктів, їх можливої консервації, транспортування і приготування їжі впливають на насиченість харчування нашого раціону.
  Сучасний спосіб життя (забруднення довкілля, тютюнопаління, стреси) викликає необхідність більш значного споживання необхідних поживних речовин, можливо навіть їх недостатність.

  Повторюваний дефіцит і / або дисбаланс мікронутрієнтів може викликати різні порушення:

  • травлення
  • настрій
  • суглобова система
  • хронічна втома ...

Ці розлади можуть виражатися протягом тривалого або коротшого періоду та бути особливо несприятливими для здоров'я.
Оптимізація функціонування організму, збалансування метаболізму, захист організму від впливу часу, забезпечуючи корисними мікроелементами, з метою тривалого добробуту: ЦЕ ЦІЛЬ МІКРО-ХАРЧУВАННЯ.

  МІКРО-ХАРЧУВАННЯ: ДЛЯ КОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

Практично будь-які відхилення від норми можна знайти у всіх вікових групах. Потреби залежать від способу життя та індивідуальних особливостей організму кожної людини.
У деяких випадках виникають особливі потреби (умови підвищених навантажень, особлива дієта, періоди відновлення, вікові особливості людей похилого віку, підлітків, у жінок в період менопаузи, у спортсменів ...).

  МІКРО-ХАРЧУВАННЯ: ПРОСТА, АДАПТОВАНА І ПЕРСОНАЛІЗОВАНА РЕАКЦІЯ

Діапазон натуральних препаратів для здоров'я від INELDEA складається з 27 продуктів, що охоплюють всі потреби населення.
Ці продукти розподілені на 5 категорій за основним призначенням:

Поповнення дефіцитів харчування, для регулювання і підвищення поживної цінності їжі.

Захист клітин від старіння, для захисту клітин від утворення вільних радикалів (окислювання) і прояви ефектів старіння.

Регуляція обміну речовин, щоб оптимізувати фізіологічні процеси організму (холестерин, цукор в крові, розлади травлення ...)

Регулювання нервової системи, щоб боротися зі стресом, перепадами настрою і полегшувати засинання

Спеціально для жінок, для потреб, пов'язаних з особливостями фізіології жіночого організму.

  INELDEA Santé Naturelle ПРЕДСТАВЛЯЄ:

  • Оптимальні поєднання натуральних речовин з поживними дозами, підібраними за критеріями ідеальної засвоюваності, біодоступності і доведеним терапевтичним ефектам.
  • Інноваційні запатентовані активи, які продемонстрували свою ефективність (Cyracos ®, Ostéol® ...)
  • 30-ти денні курси прийому для досягнення бажаного ефекту.

Всі продукти виготовлені у Франції відповідно до найсуворіших критеріїв якості. Наші лабораторії сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 22000, що підтверджує відповідальність наших лабораторій в галузі безпеки харчових продуктів.